Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Toprakkale-İskenderun (TİS) Karayolu Payas-İskenderun kavşakları 3-6. kilometre, Adana yönü üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, Hatay istikametinden ulaşım çift yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Eceabat-Gelibolu yolunun 54-56. 1915 Çanakkale Köprüsü’ndeki korkuluk onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Tekirdağ üzerinden gidiş-dönüş şeklinde sağlanmaktadır.

Nazilli-Denizli yolunun 36. kilometresindeki (Ortakçı mevkii) otoyol çalışması nedeniyle çift yönlü sol şeritler trafiğe kapatıldı.

Ankara-Çankırı yolunun 15-17. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

İyidere-Rize-Arhavi yolunun 30’uncu kilometresinde Arhavi-Rize istikametinde yer alan Kıyıcık Tüneli’nin kuzey tüpü elektrik-elektronik sisteminde bakım ve onarım çalışması nedeniyle saat 17.00’ye kadar trafiğe kapatıldı. Bu bölümde sürücüler servis yoluna yönlendirilmektedir.

Bursa-Karacabey yolunun 34. kilometresinde (Uluabat mevkii) alt geçit imalat çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Çavdır-Tefenni-Burdur yolunun 33-35. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle nakliye çift yönlü olarak yapılmaktadır.

Bartın-Safranbolu yolunun 23-25. kilometre, Kirazlı Köprü imalat çalışmaları nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip-Osmancık kavşaklarında, farklı kotlardaki kavşak nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17. Sürücülerin kilometrelerinde üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu