Haber

KCETAŞ tüm tesisleriyle deprem bölgesinde

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, devletin ve milletin el ele yaralarını sardığı sarsıntılı bölgelerde Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını seferber etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda bölgede yıkılan elektrik hatlarını onararak hem depremzedelerin hem de arama kurtarma ekiplerinin işini kolaylaştırmak için çalışan KCETAŞ, Kahramanmaraş’ta yıkılan elektrik hatlarını da onararak altyapıyı eski haline getirerek yaşayanların hayatını kolaylaştırıyor. orada yaşamak daha kolay.

Kahramanmaraş’ta iki depremin daha meydana geldiği ilk andan itibaren deprem bölgesi için Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını kullanan Önder Büyükkılıç, Kahramanmaraş’taki altyapının yeniden eski haline getirilmesi ve halkın hayatını kolaylaştırmak için tüm birimlerle yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi. Orada yaşayanlar daha kolay.

Belediye Başkanvekili Dr. Memduh Büyükkılıç, belediyelerin ekiplerinin deprem bölgesinde özverili ve titiz bir şekilde çalıştığını belirterek, şunları söyledi:

“Belediye ekiplerimiz yaraları sarmaya çalışırken bir yandan da çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş’ın altyapısını eski haline getirmek ve orada yaşayan kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak için tüm birimlerimizle yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bu amaçla bölgede yıkılan elektrik hatlarını onararak hem depremzedelerin hem de arama kurtarma ekiplerinin işini kolaylaştırmak için çalışan KCETAŞ ekiplerimize teşekkür ediyorum. Teşekkür ederim.”

Kayseri ve Çevresi Elektrik TAŞ (KCETAŞ), 58 çalışanı ve 2 kapalı kasa, 1 vinç, 9 teleskopik platform, 1 tır, 1 karavan, 1 konteyner konutu ve 4 jeneratör ile toplam 97 araç ile bölgedeki faaliyetlerine devam etmektedir. ve ekipman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu